Volitelný box vlevo nahoře

Bridge Publishing House, SE
Náchodská 124/222
193 00  Praha 20
tel. 241 440 968
email: eshop@bridge-online.cz

Domů /
Podrobné údaje o zboží

Our World 1 (British Edition), Student's Book + Student CDROM

Kód: 433-1 Produktové číslo: 9781285455495
National Geographic Learning, 2013

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Our World 1 (British Edition), Student's Book + Student CDROM

 

Učebnice má doložku MŠMT.

Tento díl učebnice je vhodný pro 3. ročník ZŠ.

Při odběru alespoň 15 ks Student Book a 15 ks Workbook dostanete celou učitelskou sadu (tj. Student Book, Workbook a Lesson Planner s poslechy) ZDARMA.

Our World je nový anglický kurz určený pro žáky na prvním stupni základních škol, který byl vytvořen ve spolupráci s National Geographic, a tak zaujme již svými bohatými ilustracemi. Prostřednictvím kurzu si děti osvojí nejen základní anglickou slovní zásobu, ale i znalosti a dovednosti potřebné k hlubšímu porozumění světa. Důležitým motivačním prvkem jsou videozáznamy z National Geographic, které žáky podněcují ke komunikaci. Our World vede žáky k přirozené potřebě učit se jazyku, k čemuž přispívají poutavá témata, zajímavé aktivity, hry, projekty, příběhy a melodické písničky. Součástí učebnice jsou také samolepky a zdarma online aktivity a podpora pro učitele a žáky.

Hodnocení
Dobrovolná hodnotil: Čas: 18:42 Datum: 02.03.2021
Používáme učebnici první rok ve třetím ročníku a jsme nadšení - je inspirativní, motivující i hravá a k dispozici jsou i další pomocné materiály. Oceňuji i zaměření na výslovnost. Učebnice dále splňuje moderní trendy ve výuce cizího jazyka a je zaměřena i na rozvoj klíčových kompetencí.